دانش‌پژوهان

نوشته شده توسط , آبان ۱۰, ۱۳۹۲ ۶:۵۲ ق.ظ

سال ۹۲-۹۳

تیم اعزامی

امیرمحسن آهن‌چی، محمدامین خشخاشی مقدم، ایلیاد رمضانی، مجتبی فیاض بخش

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم

امیرمحسن آهن‌چی، محمدامین خشخاشی مقدم، ایلیاد رمضانی، مجتبی فیاض بخش، علی طباطبایی، مهرداد میری، محمدجواد حاجی‌علیخانی، محمدامین عابدی، علی اکبر نفر

مدال‌آوران طلا

مجتبی فیاض بخش، علی طباطبایی، محمدامین خشخاشی مقدم، محمدجواد حاجی‌علیخانی، امیرمحسن آهن‌چی، علی اکبر نفر، ایلیاد رمضانی، مهرداد میری

مدال‌آوران نقره

سهیل شیبانی، رامتین بیرامی افشار، شروین خستو، امیرکیوان محتشمی، علیرضا نصری عبس آباد، آرمان کریمی، محسن فردوسی، محمدرضا زارع شحنه، پویا میرحسینی، سپهر موسوی، محمدمهدی جهان‌ارا، سهیل شیبانی، علیرضا وزوایی، آرش پوردامغانی، حسین یوسفی مقدم، پارسا پردل، امیرحسین عبیری

مدال‌آوران برنز

امیررضا مزینی، علیرضا امانی همدانی، فربد یادگاریان، سیدمحمدامین خدایی، پدرام هاشمی، علی محمد فرجی، علی محمد فرجی، مهران شاکری، مهران شاکری، حامد شیرزاد، آرزو فاطمی، پیمان جبارزاده گنجه، حنانه اکرمی، آبتین باطنی، ایمان ملکان زاده، مادالدین هدایتی، یدعلی پورنقی، حمیدرضا سیمین پور، نوید افتخاراردبیلی، کیانوش عباسی، رضا سلطانی، سپهر شیرعلی

سال ۹۱-۹۲

تیم اعزامی

حامد ولی‌زاده (طلا)، دانیال مهرجردی (نقره)، کیوان علیزاده (نقره)، فرزاد عبدالحسینی (برنز)

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم

حامد ولی‌زاده، کیوان علیزاده، دانیال مهرجردی،  فرزاد عبدالحسینی،  سبحان میریوسفی، هومن هاشمی، روزبه بصیریان، مهدی بهروزی‌خواه، محمدامین عابدی

مدال‌آوران طلا

هومن هاشمی، سبحان میریوسفی،  روزبه بصیریان، کیوان علیزاده، دانیال مهرجردی، مهدی بهروزی‌خواه، محمدامین عابدی، فرزاد عبدالحسینی

مدال‌آوران نقره

کامران کوپایی، امیرمحسن آهن‌چی، آرش بیک‌محمدی، عرفان سلطانلو، محمدجواد حاجی‌علیخانی، حسین حسینوند، ابوالفضل اسدی، کورش خونساری، نوید کرهانی، امیرعلی محمدزاده، آرمبن وکبل‌قاهانی، سیدعلی بیباک، امیرحسین شاه‌دایی، مهران شاکری، مهرداد میری، سیدرضا میرعسگرشاهی، ایلیاد رمضانی، الک بدرویا، ایمان همایونی

مدال‌آوران برنز

حسام‌الدین قربانزاده، سیدعلی طباطبایی، امیرحسین حسینی، محمدمهدی جهان‌ارا، شروین خستو، محمدصادق جزایری، آریا ادیبی، حسین بیگی، حمید غنوء، احمدرضا گودرزوند، پارسا پردل، شایان طغرایی، یاشار دبیران

سال ۹۰-۹۱

تیم اعزامی

سعید ایلچی قزآن (طلا)، حامد ولی‌زاده (طلا)، علی‌رضا فرهادی (نقره)، محمدرضا ملکی (نقره)

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم

حامد ولی‌زاده، سعید ایلچی قزآن، محمدرضا ملکی، علی‌رضا فرهادی، مجید فرهای، حامد صالح محمدآباد، سامان سامی کرمانی، محمدامین قیاسی، فرنود مسعودی، مجتبی انصاری

مدال‌آوران طلا

سعید ایلچی قزآن، علی‌رضا فرهادی، سامان سامی کرمانی، مجید فرهادی، حامد ولی‌زاده، مجتبی انصاری، محمد امین قیاسی، فرنود مسعودی

مدال‌آوران نقره

ارمان محمدی، دانیال مهرجردی، حامد رئوفیان مقدم، هومن هاشمی هندوکشی، اقبال سرجمعی، علی رضا مشهدالکوبه فراهانی، مهدی خسروی، ایمان جامی مقدم، امیر کفشدار گوهرشادی، محمد استاد محمدی، پویا مصدق، زینب میری، پرنیان یوسفی، صدرا علیمی عقدائی، آرش پور ضرابی، حمید دوست حسینی

مدال‌آوران برنز

محمد لطیفیان، پوریا شریفی نژاد، محمد معین زراعتکار، فرزاد عبدالحسینی، پاشا خسروی، نوید کرهانی، کیوان علیزاده وحید، تینا ترکمان، منوا کشیشیان، سعید نادری باریزی، سینا یزدان بد، عرفان سلطانلو، مهرداد بختیاری، ایمان همایونی کیسمی، محمد حسین رضایت

سال ۸۹-۹۰

تیم اعزامی

مهران خلدی (نقره)،  سجاد جلالی (نقره)، کسری عدالت‌نژاد خامنه (نقره)، محمدرضا کسنوی (برنز)

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم

مهران خلدی، کسری عدالت‌نژاد خامنه، سجاد جلالی، محمدرضا کسنوی، محمد حسین سخاوت، علی شاملی، نوید جلال‌منش، حسین شایسته، پارسا سعادت‌پناه، نازنین علیپور، محمد زابلیان، محمدرضا ملکی، حامد صالح محمدآباد، مهسا درخشان، سهیل به‌نژاد

مدال‌آوران طلا

کسری عدالت نژاد، پارسا سعادت‌پناه، حامد صالح محمدآباد، حسین شایسته، محمدرضا کسنوی، سجاد جلالی، محمد حسین سخاوت،  محمدرضا ملکی

مدال‌آوران نقره

سپهر تائب،  خشایار اعتمادی صومعه علیائی،  سعید ایلچی قزآن، اقبال سرجمعی، سعید آقامیری، حامد رئوفیان مقدم، نوید صالح‌نمدی، علی امینیان، مصطفی کریمی منجرموئی، علی‌رضا فرهادی، محمدجواد نادری بنی، مجید فرهادی، سیدمحمد سادات حسینی، محمد مطیعی، حمید دوست‌حسینی،  رضا آل‌یاسین، امیرکفشدار گوهرشاد

مدال‌آوران برنز

محمدامین شعبانی، مجتبی انصاری، نوژن پاشاناسنگی، سینا زندکریمی، فاطمه اسلان بیگی، لعیا قدرتی، سهند فرهودی، کیانا احسانی، مهدی خسروی، فرنود مسعودی، فرزاد فلاحی، محمدامین قیاسی، هومن نعمتی، محمدحسن گل‌محمدیان طهرانی، محمدهادی شادمهر، صدرا علیمی عقدائی

دیپلم افتخار

حمید معظمی

سال ۸۸-۸۹

تیم اعزامی

علی بابایی چشمه (طلا)، مهرداد طهماسبی (نقره)،  مهران خلدی (نقره)، بهروز ربیعی (برنز)

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم:

علی بابایی چشمه، بهروز ربیعی، مهران خلدی، مهرداد طهماسبی، افروز جبل‌عاملی، مهسا درخشان، علی شاملی، محمد زابلیان، امیربهشاد شهراسبی، سهیل به‌نژاد، نازنین علیپور، هادی یامی، علی‌رضا ذاکری، حسام باقری‌نژاد، جواد عابدی گزل‌آباد

مدال‌آوران طلا

مهران خلدی، مهسا درخشان، علی شاملی، نوید جلال منش، محمد زابلیان، سهیل به‌نژاد،  نازنین علیپورفرد، هادی یامی

مدال‌آوران نقره

محمدحامد سادات حسینی، سعید اقامیری، مصطفی کریمی منجرموئی، سجادجلالی، خشایار اعتمادی صومعه علیای، محمدرضا کسنوی،  سپهر تائب،  رضا آل‌یاسین،  محمد مطیعی، حسین شایسته،  فاطمه اصلان‌بیگی، سهند فرهودی

مدال‌آوران برنز

حمید معظمی، علی‌رضا طهماسب‌زاده، نوژن پاشا، سینا شهام،  مهدی سنگ‌تراش، علی امینیان، عل جهانی، علی رضا شریف‌زاده،  بهاره حجابی، علی‌اکبر طباطبایی

دیپلم افتخار

وحید روحانی

سال ۸۷-۸۸

تیم اعزامی

علی بابایی چشمه احمدرضایی (طلا)، سهیل احسانی (نقره)، پویا وحیدی فردوسی (نقره)، فرشته خانی (نقره)

اعضای شرکت کننده در انتخاب تیم

سهیل احسانی، علی بابایی چشمه، پویا وحیدی فردوسی، فرشته خانی، فرهاد شاه‌محمدی، رامتین رطبی، افروز جبل عاملی، علی‌رضا  ذاکری، آرین اربابی، مهرداد طهماسبی، محمد رسولی، سارا صبور، بهروز ربیعی، امیربهشاد شهراسبی، جواد عابدی گزل‌آباد، حسام باقرنژاد

مدال‌اوران طلا

علی بابایی چشمه، افروز جبل عاملی، علیرضا ذاکری، مهرداد طهماسبی، بهروز ربیعی، امیربهشاد شهراسبی،  جواد عابدی، حسام باقری نژاد
مدال‌اوران نقره
عرفان عبدی، شایان احمدی، ارمان اردوخانی، علی خردمند، آریا رضایی، محسن شهریاری، آرین کمال، وحید عزتی، خدیجه شیخان سودانی، مهدی اشعری، رکسانا بالش‌زر، مهران اصغری
مدال‌آوران برنز
مرتضی اشرفی‌جو، فاطمه نویدی، رضا علیجانی، سعید حاجی‌آقاجانی، بهاره پرهیزکاری، ستاره فرج‌اله‌زاده، سعید هاشمی، اشکان بشردوست، سینا زبان‌فهم، محمد آقامیرمحمدعلی، شایان حجت‌پناه، امیر ضرغامی

سال ۸۶-۸۷

تیم اعزامی (عدم صدور ویزا)

سعیدرضا صدیقین، پویا وحیدی فردوسی، سهیل احسانی بنافتی، ملیکا ابوالحسنی

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

سعیدرضا صدیقین،  پویا وحیدی فردوسی، سهیل احسانی بنافتی، ملیکا ابوالحسنی، امیرمهدی احمدی‌نژاد، امیر شریف‌زاده، سارا صبور، محمد رسولی، رامتین رطبی، فرهاد شاه‌محمدی، فرشته خانی، ارین اربابی،  سینا دهقانی،  فرتاش فقری، صدرا یزدان‌بد، حسین اسفندیاری

مدال‌آوران طلا

پویا وحیدی فردوسی، سهیل احسانی بنافتی، سارا صبور، محمد رسولی، رامتین رطبی، فرهاد شاه‌محمدی، فرشته خانی، ارین اربابی

مدال‌آوران نقره

علیرضا رضایی، احسان امام جمعه زاده، فرشید باطنی، اشکان نوروزی فرد، بهنام حاتمی، حسن نصر اصفهانی، آیدا خسروشاهی، مریم علی اکبرپور، نیلوفر صالحی، محمد حبیب اللهی، امیرعباس صادقیان،  اسما قندهاریون، محی الدین متوصل

مدال‌آوران برنز

محمدمهدی شریعتمدار، امیرعلی اکبری، کیارش عدل، مهرداد محرمی‌گرگری، محمدجواد اکیری، احسان گرایلی، صدیقه ذوالکتاف، رضا نصرتی حبیبی،  محمد عبدالجباری،  الهه وحدانی، بهنام شهبازی، امیرحسین گلی، اردلان احمدی

سال ۸۵-۸۶

تیم اعزامی

سپیده مهابادی (طلا)، سینا صادقیان (نقره)، حسام‌الدین اخلاق‌پور (نقره)، سعیدرضا صدیقین (نقره)

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

سپیده مه‌آبادی،  سعیدرضا صدیقین، حسام اخلاق پور، سینا صادقیان، شایان احسانی، امیرمهدی احمدی‌نژاد، صدرا یزدان‌بد، امیر شریف‌زاده، پویا جلالی خلیل‌آبادی، ملیکا عبدالحسینی، حسین اسفندیاری، سینا دهقانی، احسان توحیدی، فرتاش فقری

مدال‌آوران طلا

سعیدرضا صدیقین، امیرمهدی احمدی‌تژاد، صدرا یزدان‌بد، امیر شریف‌زاده، ملیکا ابوالحسنی،  حسین اسفندیاری، سینا دهقانی،  فرتاش فقری

مدال‌آوران نقره

حسن لنگری، محمدعلی کرمی، میلاد غلامی، عباس حسینی، مهدی شمسی، ابراهیم برزگری بنادکوکی، کوشا میرحسینی،  محمود وحیدنیا،   سعید صبایی،  نیما حمیدی، علی فیوج‌نوملی، محمد قادری، مصطفی وافی

مدال‌آوران برنز

کامیار حسین‌خانزاده، نیما معینی، مصطفی وافی، میرمهدی رهگشای، الهام امینی، امیر صادق‌نژاد، نادر عطرچین، سید کارن خاتمی‌فرد، پوریا خلیلی‌عدل،  پرنیا نقوی، اشکان صدری‌خانلو، الیاس دوامی

سال ۸۴-۸۵

تیم اعزامی

وحید لیاقت (طلا)، نیما احمدی‌پور اناری (نقره)، شایان احسانی (نقره)، حسام‌الدین اخلاق‌پور (برنز)

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

وحید لیاقت ، نیما احمدی‌پور اناری ، شایان احسانی، حسام‌الدین اخلاق‌پور، احمد خواجه‌نژاد، امیر ملک‌زاده، افشین نیک‌زاد،  شایان مدیری آثاری، نوید ذوالقدر، فرید بویا، سروش حسینی عملداری، سینا صادقیان، مصطفی مهدیه، پویا جلالی خلیل‌آبادی، احسان توحیدی، حمید حق شناس، سپیده مه‌آبادی

مدال‌آوران طلا

سال دوم:  نیما احمدی پور اناری، حسام اخلاق پور، شایان احسانی، سینا صادقیان، مصطفی مهدیه، پویا جلالی خلیل‌آبادی، احسان توحیدی، حمید حق شناس، سپیده مه‌آبادی

سال سوم: احمد خواجه‌نژاد، امیر ملک‌زاده، افشین نیک‌زاد،  شایان مدیری آثاری، نوید ذوالقدر، فرید بویا، وحید لیاقت، سروش حسینی عملداری

مدال‌آوران نقره

سال دوم: حسن اسلامی، محمدرضا شعبانی، پیام دلگشا، بهروز استادمحمدی، محمد شادروان، فاطمه حبیبی، نوید قادر مرزی، عرفان صادقی آذر، رحمان لوایی مشهدی

سال سوم: صابر خاکپاش ، محمدزمان زمانی، احمد فاضلی، سینا خوان خواجه، محسن تقدسی، دانش غفورزاده نوبر، امین‌رضا غلامی، پویا  ظفراسدالله‌پور، شایان پویا، صالح حیدریان

مدال‌آوران برنز

سال دوم: محمد میرمهدی میرطالبی، نوید جوادی، سرور رشیدیان، ابراهیم مهری، مرتضی نوشاد ایرانزاد، آرش صفری، محمد امین اسکندانی، معصومه سلیمانی امیرشکاری

سال سوم: سجاد کاظم‌زاده، مانی شفاعت‌دوست، یوسف علی‌زاده، سعید مهدیان، امیر بهجت، عادل کریمیان، شیوا جبارنیا، جابر نیک‌پیام، نیکی شاکری

سال ۸۳-۸۴

تیم اعزامی

محمد مهینی (نقره)، مهدی صفرنژاد بروجنی (نقره)، علی ملک‌زاده (برنز)، محمدامین صادقی (برنز)

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

علی ملک‌زاده، مهدی صفرنژاد بروجنی، محمدامین صادقی، محمد مهینی، بهین مولایی، فتح‌الله لطفی عاقل، صابر خاک‌پاش،  مصطفی وفادوست

مدال‌آوران طلا

مهدی صفرنژاد بروجنی، مصطفی وفادوست، علی ملک‌زاده، محمد مهینی، بهین مولایی، محمدامین صادقی، فتح‌الله لطفی عاقل،  صابر خاک‌پاش

مدال‌آوران نقره

مهرداد فرج تبار، سینا صادقیان، حسن نیک‌آئین، علی ازکیا، محمدطه جهانگیر، سعید رحیمی کرجی، محمدرضا خانی، امیرعلی کنی، احمد خواجه‌نژاد، البرز صمدی

مدال‌آوران برنز

پوریا بابویی، نیما پوردامغانی، محمد محسن هجرتی، امیرهوشنگ حسین‌پور دهکردی، برنا فرازمند، احمد فاضلی، محسن فدایی، علی‌رضا دهلقی قدیم، وحید لیاقت، مجید دارابی، سروش حسینی، مرضیه ملکی مجد، امیرحسین آل‌یاسین،  شایان مدیری آثاری، پویا عمانی، سینا خوان خواجه

سال ۸۲-۸۳

تیم اعزامی

شایان اویس‌قرن (طلا)، آیدین نصیری‌شرق (نقره)، حسین کفاش بخارایی (نقره)، البرز مظلومیان (نقره)

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

شایان اویس‌قرن، حسین کفاش بخارایی، آیدین نصیری‌شرق، البرز مظلومیان،  علی غلامی رودی، پویا حاتمی، صالح دیندار

مدال‌آوران طلا

آیدین نصیری‌شرق، حسین کفاش بخارایی، صالح دیندار، پویا حاتمی، علی غلامی رودی، البرز مظلومیان، شایان اویس‌قرن

مدال‌آوران نقره

هانیه میرزایی،  مصطفی عین‌الله‌زاده صمدی، محمدامین صادقی، محمد صالحه، محمد مهینی، سارا احمدیان، حسن نیک‌آئین، مهرداد فرج‌تبار، پویا اسفندیار، محمدعلی قاضی مقدم، حمیدرضا امینی، علی ‌ملک‌زاده، مصطفی وفادوست، نیما هزار،

مدال‌آوران برنز

محمدرضا چیت‌گرها، مهدی انوشه، حجت جشن‌نیلوفر، علی ازکیا، مریم شریف‌زاده، رضا روحی، امیر خرمیان کرمانشاه، امیرهوشنگ حسین‌پور دهکردی، فتح‌الله لطفی عاقل، فرهاد مامی‌پور آناقز، میلاد خامی، فاطمه جوان

سال ۸۱-۸۲

تیم اعزامی (عدم صدور ویزا، اعزام به CEOI 2003)

محمد نوروزی (نقره)، کیان میرجلالی (نقره)، امین سیدی‌روشخوار (نقره)، شایان اویس‌قرن (نقره)، سیاوش رهبرنودهی (نقره)، مرتضی زادی‌مقدم

اعضای شرکت کننده در  انتخاب تیم

کیان میرجلالی، مرتضی زادی‌مقدم، امین سیدی‌روشخوار، محمد نوروزی، شایان اویس‌قرن،  سیاوش رهبرنودهی

مدال‌آوران طلا

شایان اویس‌قرن، سیاوش رهبرنودهی، مرتضی زادی‌مقدم، امین سیدی‌روشخوار، کیان میرجلالی، محمد نوروزی

مدال‌آوران نقره

احمد احمدی فتلکی، پویان امینی، پویا حاتمی، علی‌اکیر درگی،  سجاد شیرعلی شهرضا، علی‌رضا صحرایی، عرفان صلواتی، حسین کفاش بخارایی، رضا محمدی قایقچی، بهزاد نوری، محسن وکیلیان

مدال‌آوران برنز

آذین آزادی یزدی،   شیرین اصلانی، محمدجواد ایزدی نجف‌ابادی، سروش ثابت، بهزاد حلی، پویا زندوکیلی، محمدجواد صابریان، مهدی صفرنژاد بروجنی، نساء عشگریان، حامد فیروزی، محدثه قریشی، هادی محضرنیا فومشی، هانیه میرزایی، آیدین نصیری‌شرق

سال ۸۰-۸۱

تیم اعزامی

محمدحسین باطنی (طلا)، حامد احمدی‌نژاد (نقره)، محمد محرمی (نقره)، سیاوش بن‌عباس (برنز)

مدال‌آوران طلا

حامد احمدی‌تژاد، محمد حسین باطنی، سیاوش بن‌عباس، حسن ذاکری، محمد محرمی، اشکان نیک‌سرشت

مدال‌آوران نقره

بابک بستان، بهزاد سجادی، هادی سلیمانی، امین سیدی‌رشخوار،  ایمان صادقی، آرمان صرافی، امیرحسین فرج‌پور، محمدرضا قدسی، افشار گنجعلی، علی محمدزاده، مسعود مرتضی قریه علی، برزان مظفری، محمد نوروزی، حمیدرضا واعظی

مدال‌آوران برنز

محمدرضا پویا،  سپیده حاچی‌پور ساردویی، علی‌اکیر درگی، فاطمه دری،  مرتضی زادی‌مقدم، وحید قاسم‌زاده تهرانی، نیما کردزاده، امین مظلومیان، محمد ملک‌پور افشار، علی نوری داریانی، محمدمهدی نیری

سال ۷۹-۸۰

تیم اعزامی

محمدهادی فروغمند اعرابی (طلا)، مهران حیدرزاده (نقره)، سما گلیایی (برنز)، سعید علایی (برنز)

مدال‌آوران طلا

مهران حیدرزاده، محمد طوسی اردکانی، سعید علائی، مرتضی علیمی عقدایی، محمدهادی فروغمند اعرابی، سما گلیایی، حمید ناظرزاده

مدال‌آوران نقره

هادی احمدی فولادی، علی اخوان بی‌تقصیر، آرش اسدپور رحیم ‌آبادی، مهدی امانی، ایمان حاجی رسولی‌ها، محمدعرفان دانش‌جعفری، مجتبی شفقی، مهرزاد صمدی ارخش بهار، کاوه قاسملو، احسان محمودی، عبدالعلی مومنایی، رضا میرقادری، امیر هدایتی

مدال‌آوران برنز

بهنام اسفهبد میرحسین زاده سرابی، سیاوش بن‌عباس، عباس ثروتی ثمرین، اسماعیل عصارنیا،  کیوان کشکولی‌نژاد، روژین کنعانی، علی محمدزاده، مجتبی محمدی نصیری، فرید ملازم تبریزی، آرش مهابادیان، بهروز نوری زاده فیروز آبادی

سال ۷۸-۷۹

تیم اعزامی

بهداد اسفهبد میرحسین زاده (طلا)، علی شریفی‌زارچی (طلا)، امید اعتصامی (نقره)، حمید مهینی (برنز)

مدال‌آوران طلا

بهداد اسفهبد میرحسین زاده، امید اعتصامی، سیامک طزری،  علی شریفی‌زارچی، امید علمدار میلانی، محمدهادی فروغمند اعرابی، محمد محمودی قیدار، حمید مهینی

مدال‌آوران نقره

علی اخوان بی‌تقصیر، آرش اسدپور رحیم آبادی، امیر اعوانی، حسین خواسته، علی شاه‌رکنی، محمد طوسی اردکان،  سماء گلیایی، مجید لسانی، احسان محمودی، کامران میرزایی باغینی، نگار میرستاری، امیر نیری، مجید هادیان جزی، حمیده وثوق پور یزدچی

مدال‌آوران برنز

مازیار اسماعیلی‌مقدم، فرید غیاثوند، حامد امینی، هستی امینی، محمدمهدی باقریان، بابک بهساز،  گلناز شیخ شاب بافقی، امین علی‌اکبریان، مرتضی علیمی عقدایی، فرنوش فرهپور، حمید ناظرزاده،

سال ۷۷-۷۸

تیم اعزامی

احسان فروغی (طلا)، بهداد اسفهبد میرحسین زاده (نقره)، محمود قندی (نقره)، محمدحسین فرداد (برنز)

مدال‌آوران طلا

بهداد اسفهبد میرحسین زاده، امید اعتصامی، حامد حاتمی، محمدحسین فرداد، احسان فروغی، محمود قندی، محمد محمودی قیدار

مدال‌آوران نقره

هادی توکلی‌نیا، لیلا جاویدپور، علی‌رضا حق شناس آذرسناآبادی، حسن خالقی، حسین خواسته، علی شریفی‌زارچی، مجید صفری، مصطفی قناد رضایی، میثم محمدی نویسی، حمید مهینی، کامران میرزایی باغینی

مدال‌آوران برنز

ابوذر احسانی بنافتی، بهاره  اسفهبد میرحسین زاده، رضا دری گیو، مجید رضوی، وحید غفارپور، ریحانه قاسمی، رامین مهدی‌پور، محمدحامد مهر، سلیمان میرقاسمی، حمیده وثوق‌پور، احسان یزدیان

سال ۷۶-۷۷

تیم اعزامی

پویان خواجه پور تادوانی (نقره)، شهاب اویس قرن (نقره)، بهشاد بهزادی (نقره)، ناصر فرامرزپور (نقره)

مدال‌آوران طلا

شهاب اویس‌قرن، بهشاد بهزادی، آرش حسینی علمداری، پویان خواجه پور تادوانی، امین شاملی، ناصر فرامرزپور، ناصر فرامرزپور، آرش فرزان

مدال‌آوران نقره

علی آرام، مزاد احمدی، نیما اصغربیگی، افسانه حاجی امین شیرازی، نوید حامد عظیمی، سوگل خرازی، بهارک رستگاری، امین شریفی، علی طاعتیان

مدال‌آوران برنز

ایمان اسماعیل پور قوچانی، مهدی اعتصامی‌فرد، حنیف بیات موحد، حدیث جاودانی زمانی ثاقب، احسان حقانی، مجتبی دیرباز، پیام زهادت، حامد صابر باقی،  مهدی عبادی شهریور، هومن عسگری‌کاری، راحله محب‌علی، مرتضی محمدآبادی، وحید محمودی هاشمی، آذرخش ملکیان

سال ۷۵-۷۶

تیم اعزامی

مهدی میرزازاده (نقره)، مانا تقدیری (نقره)، محمدتقی حاجی‌آقایی (نقره)، بشیر سجاد (برنز)

مدال‌آوران طلا

مانا تقدیری، زینب تقوی نصرآبادی، محمدتقی حاجی‌آقایی، علی خلیلی، بشیر سجاد، وهاب میرکنی، مهدی میرزازاده

مدال‌آوران نقره

یاسر احمدی فولادی، امیرحجت النگیان، علی اندجی گرمارودی، آرش بهرامی، مهرداد رشدی بنام، محمدعلی صفری، روزبه غفاری، سیمین کمالی، محمدرضا میبدی، مصطفی هاشمی

مدال‌آوران برنز

علی پزشک، محمد پیشخاز قره آغاجی، جلال توسلی، مسلم رشیدی، سیامک طاعتی، مسعود طالبیان، مهیا قندهاری، مرتضی محمدآبادی، مهدی محمودی، کاوه معظمی، ابوذر یادگاری

سال ۷۴-۷۵

تیم اعزامی

روزبه پورنادر (نقره)، احسان چینی‌فروشان (نقره)، مهران مهر (نقره)، امین صابری (برنز)

مدال‌آوران طلا

علی اندجی گرمارودی، روزبه پورنادر،  احسان چینی‌فروشان، آرش رجائیان، بشیر سجاد، امین صابری، مهران مهر، مهدی میرزازاده، مصطفی هاشمی، علی‌رضا وکیل امیرخیزی

مدال‌آوران نقره

آرش آبادپور، یاسر احمدی فولادی، مهدی اخوان بهابادی، اختای ایلغمی، سالار بهداد، حسین پیشرونیک، پوریا رضائیان، کورش سعادتی، پوریا صادقی، بنیامین عبدالهی، مهدی کلهری، احسان محمدی اردهالی، کاوه معظمی، احسان نجفی یزدی

مدال‌آوران برنز

مسعود ابراهیمی، بهزاد امیر سلیمانی، محمد امیری، احسان امیری، مهدی انوری، شهاب اویس‌قرن، بهناز بزرگی، پویان خواجه پورتادوانی، مهرداد رشدی بنام، پیام ریاضی‌خواه، محمدرضا ستوده حقیقی، امین شاملی، محمدعلی صفری، شهریار عزیزپورشیرسوار، بابک غضنفری، مهدی فاضلی، آزاده فرزان، نوید قره‌گوزلو، علی مانی، روزبه محقق‌زاده، مرتضی محمدآبادی، شادی معماری‌پور، رشید موسوی خوشرو، محمدرضا میبدی، رضا نیک‌جاه

سال ۷۳-۷۴

تیم اعزامی

روزبه پورنادر (نقره)، مهران مهر (نقره)، بابک فرزاد (برنز)، کامران باور (برنز)، رویا بهشتی زواره (برنز)

مدال‌آوران طلا

کامران باور، رویا بهشتی زواره، روزبه پورنادر، امین صابری، بابک فرزاد، حسین مسرت مشهدی، مهران مهر، علی‌رضا وکیل‌امیرخیزی

مدال‌آوران نقره

علی احمدزاده، علی احمدی ناقدی، فرخ انصاری، حسین بهرامگیری، محسن بیانی، هادی جرئتی، احسان چینی‌فروشان، فرید حسین‌دوست، کیا دلیلی، حسین راستی اکباتانی، هادی سلماسیان، حیدر سمیاری، مجتبی شکری، بردیا صدری، محمود طاهرزاده، یاشار گنجعلی گارگانی، کیوان ملاحی کارای، مریم میرزاخانی، بورقان نظامی فرج‌آباد

مدال‌آوران برنز

عباس اعتمادی، حسین افتخار، نوید ایزدپناه، رضا ایمانی، محسن بهرامگیری، مهرداد بهرامی سامانی، حسین پیشرونیک، محمد جواهری، محمدمهدی حافظی،  امین حلاوتی، کاوه خجسته لاکلایه، سالم دریساوی، شاهین رازقیان جهرمی، آرش رجائیان، کورش سعادتی، علی‌رضا صالحی گلسفیدی،  حسن عباسی، بهنام عطاران رضایی، امید غیورنجف آباد، احمدرضا فتاحی، آزاده فرزان، مهدی کلهری، غزال گشنیزجانی، داود میرجلالیه شیرازی، مازیار یوسفی

سال ۷۲-۷۳

تیم اعزامی

مهدی فولادگر (نقره)، یاشار گنجعلیگاوگانی (برنز)، شادی رستمی حصارسرخ (برنز)، محمدرضا صلواتی‌پور

مدال‌آوران طلا

محمد باکویی کتریمی، شادی رستمی حصارسرخ، محمدرضا صلواتی‌پور، بابک فرزاد، امیررضا فروزان، مهدی فولادگر، یاشار گنجعلی گاوگانی، الهام یاوری

مدال‌آوران نقره

رضا امانی، فرخ انصاری، رضا جامعی، محمد مهدی حافظی، رامین حلاوتی، منصور خزایی منش، رضا صادقی، سامان عرفانی، رضوان عشقی، عرفان قاضی نظامی، کامیار کاظمی، مسعود معمارزاده، بابک مومنی

مدال‌آوران برنز

مهران ابراهیمی، مهرداد ابولبشری، علی احمدی، علی برادران سید، بهزاد پیله چیان،  علی جلالی، کیا دلیلی، مازیار رامین‌راد، علی رحیمی‌دانش، امیررضا رزدان، رضا رضائیان، رضیه سلطانی عربشاهی، هژیر شیفته‌مهر، حمید ضرابی‌زاده، رامین طالبی، ایرج غلام‌نژاد، احمدرضا فتاحی، فرخ فلاح، کیوان فلاحی، وعید میگلی، محسن نوید، میلاد نیکویی

سال ۷۱-۷۲

تیم اعزامی

مهدی فولادگر (طلا)، محمد مهدیان (نقره)، علی ایرانلی (برنز)، سعید بهزادی‌پور (برنز)

مدال‌آوران طلا

علی ایرانلی، سعید بهزادی‌پور، سینا سوهانگیر، محمدرضا صلواتی‌پور، مهدی فولادگر، محمد قبله، محمد مهدیان

سال ۷۰-۷۱

تیم اعزامی

محمد مهدیان (نقره)، سعید میرزایی بویینی (نقره)، فرشاد رستم‌آبادی (برنز)، کیومرث کاوه‌مریان (برنز)

مدال‌آوران طلا

سعید ایران‌فرد، فرشاد رستم‌آبادی، کیومرث کاوه‌مریان، مرتضی محمد نوری، محمد مهدیان، سعید میرزایی بویینی

Panorama Theme by Themocracy